Özellikler BLACK MASK

BLACK MASK

Yüz temizleme maskesi, her kadının sahip olması gereken bir şeydir.
Yüksek verimlilik, hassasiyet yok, hızlı hareket.

ŞİMDİ BAY

BLACK MASK

satış BLACK MASK Siyah Maske, çok kuru gözenekli, yağlı, çok sayıda açık gözenek ve siyah nokta ile her tür cilt için mükemmel olan temizleyici bir maskedir.
Preparatın benzersiz bileşimi vücut üzerinde nötr bir şekilde etki eder, bu nedenle yüksek derecede hipoalerjenik olarak kabul edilir.
Ancak, kullanmadan önce, bileşenlerinden ve aktif maddelerinden birine alerjik olup olmadığınızı kontrol etmeye değer.
Kara Maske maskesi yüze çok basit bir şekilde uygulanır.
Tek yapmanız gereken, önce cildi temizlemek, ılık suyla durulamak ve iyice kurutmak.
Daha sonra cilt gözeneklerini termal enerji ile genişletmek için yüze ılık bir havlu konur; ancak ondan sonra, ağız, gözler, kirpikler ve kaşların hassas dokularından dikkatle kaçınarak, preparatın küçük bir miktarını ovalayın.
Maske en fazla bir saatte çeyrek kala yüzünde kalır, sonra kuruduktan ve hafifçe sertleştikten sonra ciltten dikkatlice çıkarılır.
Cilt özel bakım gerektiriyorsa, bu tedavi iki günde bir veya daha sık tekrarlanmalıdır.

Sonuçta temizlenmiş, hafifletilmiş bir yüz, narin, yumuşak ve pürüzsüz bir cildin yanı sıra sonraki renk değişimlerinin, nasırların, siyah noktaların ve siyah noktaların ortaya çıkmasını önlemek için yeni enerji kazanan düzgün beslenmiş ve nemli epitel hücreleri ortaya çıkar.
Siyah Maske temizleyici yüz maskesi, uzun ve karmaşık bakım tedavileri için zamanı olmayan, ancak yüzlerinin taze, sağlıklı ve en önemlisi genç görünmesini isteyen kadınlar için mükemmel bir önermedir.

Next
reçetesiz BLACK MASK
uzman

Peel-off yüz maskeleri popüler bir kozmetik ve dermatolojik üründür, bu sayede yüzün temiz tutulması ve bakımına özen gösterilmesi daha kolaydır.
Uzun yıllara dayanan deneyime sahip bir güzellik uzmanı olarak müşterilerime Black Mask'i öneririm - kendimi test ettiğim ve pişmanlık duymadan önerdiğim geniş bir faaliyet yelpazesine sahip yeni bir ürün.
İlk uygulamadan hemen sonra çalışan siyah noktalardan ve cilt renk atmalarından kurtulmanızı sağlayan temizleyici bir maskedir.
Test sonuçlarına göre en iyi sonuçlar yaklaşık 3-4 haftalık kullanımdan sonra elde edilir ve mümkün olduğunca uzun süre korunmaları için tedaviye devam edilmelidir.
Siyah Maske, cilt hücreleri üzerinde kapsamlı bir etki yelpazesine sahip bir maskedir.
Kozmetik bakış açısından sıkılığını ve esnekliğini önemser, hoş olmayan siyah noktaları ve hoş olmayan siyah noktaları kaldırır, cildin doğal saflığını ve tazeliğini korumaya yardımcı olur.
Dermatolojik açıdan cildi nemlendirir, en derin katmanlarını besler, cilt hücrelerinin zamana karşı daha dayanıklı olmasını sağlar ve cildin kendisi daha yavaş yaşlanır.

Siyah Maske temizleyici yüz maskesinin en büyük avantajı, besleyici ve cilt bakımından ve boşlukları doldurmaktan sorumlu yüksek kollajen içeriğidir.
Bu preparasyonun düzenli kullanımı safsızlıkları temizler ve ayrıca üst katmandaki ölü cilt hücrelerinden ve herhangi bir nasırdan uzaklaştırır.
Ayrıca, sebumun kontrol ve regülasyonuna dönüşen cilt yağ bezlerinin çalışmalarının düzenlenmesinde aktif ve çok geniş bir katılım sergiler.
Klinik denemeler sırasında, özellikle melatonin içeriği daha yüksek olan daha koyu bir cilt durumunda, cilt aydınlatma vakaları bildirilmiştir.
Yıllarca güzellik uzmanlığı deneyimimden yola çıkarak, yüzlerinde güzel ve genç görünmek isteyen tüm kadınlara Siyah Maske'yi önerebilirim.

Next

Fatma 21 yaş

Fatma görüş hakkında BLACK MASK

Siyah nokta benim büyük kabusumdu. Neyse ki, Kara Maske sayesinde onlardan kurtuldum.

Zeynep 33 yaş

Zeynep görüş hakkında BLACK MASK

Renk değişikliği, siyah nokta, calloused epidermis? En iyi temizlik hazırlığı olan Black Mask sayesinde ne olduğunu unuttum.

Sıla 48 yaş

Sıla görüş hakkında BLACK MASK

Siyah Maske'dan bir kızın yüz maskesini aldım. İkimiz de aylarca kullanıyoruz ve cildinde herhangi bir komedyen yok.

Sıla 39 yaş

Sıla görüş hakkında BLACK MASK

Hızlı çalışır ve yüzü çok iyi temizler. Kullandığımdan, diğer yüz maskelerini bile düşünmüyorum.

Next

Bileşenler BLACK MASK